Főoldal | Mozinéző | Hamarosan | Hírek | Coming Soon | Fórum | Linkek | Nyereményjáték | Partnerek


 
 
 
   

Hírek - 2009.10.29.

Összes hír

 
 
   

IC Press  

 
 

Michael Jakcson: koncerthangulat az óceán mindkét partján

Sajnos, már sosem fogjuk megtudni, milyen lett volna Michael Jackson londoni megakoncert-sorozata. A hangulatot azonban el lehet képzelni: szeptember 27-én, a koncert próbáin készült felvételek segítségével készült különleges film, a Michael Jackson’s This Is It (már a mozikban) Los Angeles-i bemutatóján igazi koncerthangulat uralkodott. A bejáratnál a kinnszorultak hatalmas tömege (köztük rengetegen fehér kesztyűben, Jackson-stílusú kalapban), benn többek között olyan hírességek, mint Will Smith, Jennifer Lopez, Jennifer Love Hewitt, Anne Heche, újságírók és rajongók (több mint 5000 ember). A hosszú várakozás után a színpadon a koncert és a film rendezője, Kenny Ortega köszöntötte a nézőket, akik a vetítés kezdetétől– moziban meglehetősen szokatlanul – folyamatos tapssal, füttyel, kiáltozással üdvözölték a film minden izgalmas pillanatát.

Liz Taylor Michael Jackson közeli barátja – a producerek segítségének köszönhetően otthonában nézte meg a filmet, de a véleményét rögtön közzétette a Tweeteren. Így mind a 174 000 kapcsolata azonnal olvashatta, a színésznő lelkes szavait, aki zseninek és isten ajándékának nevezi egykori barátját.

A Los Angeles-i premierrel egy időben a londoni Leicester Square is megtelt ünneplő rajongókkal, akik a mozin kívül is jól szórakozhattak: hatalmas kivetítőn követhették nyomon az amerikai vörösszőnyeges bevonulást, a remek hangulatról pedig több DJ, és táncos gondoskodott.

A magyar rajongók hajnali fél háromig vártak, hogy a többi 35 országgal közösen a Los Angeles-i bemutató pillanatában megláthassák, a pop királyát a mozivásznon. A különleges időpont ellenére a vetítőterem megtelt, és a hangulat a nagy slágerek idején a tetőfokára hágott, akárcsak az óceán túlsó partján.
 

 
 

     


    2006. Mozinéző  Minden jog fenntartva!