Kategória: 0-9 filmek

2550 (2024)

Till Anilla élete eddigi legnagyobb kihívásaként megkísérelte egyben végigjárni Európa lehosszabb egybefüggő túraútvonalát, a 2550km-es Kékkört. Útja során megismerte az országot, ahol él, az embereket, akiket máshogyan nem ismerhetett volna meg és önmagát úgy, ahogy még eddig soha.

Olvass tovább

27 (2023)

A Hogyan szexeljünk kísérőfilmjeként látható animációs rövidfilmben a 27 éves, önmagát kereső Alíz még mindig a szüleivel él. A gyerekszoba négy fala fojtogatóan hat rá, ezért szélsőséges életmóddal kompenzál.

Olvass tovább

10 nap anyu nélkül 2. (10 jours encore sans maman / How to Survive Without Mum) 2023

Antoine (Franck Dubosc) az első rész eseményei után már két éve otthon van a gyerekekkel, de ereje végleg kezdi elhagyni a házvezetés okozta kihívások tengerében. Így hát nincs mese, vakációra van szüksége… A havas üdülés azonban nagyobb kihívás elé állítja a magát rutinosnak tartó apukát, mint arra valaha is gondolni mert volna.

Olvass tovább